Special: DAG 2019
Geen aflevering van de Linkse Mannen zonder Roeland van der Schaaf, zijn we bijna geneigd te zeggen. Net als in aflevering 1 schoof de wethouder aan. Stadsbouwmeester Jeroen de Willigen was te gast, met hem bespraken Bram en Wilbert het Groninger architectuurklimaat. Rob Hendriks kwam namens De Toeverlaat vertellen wat deze groep in het bevingsgebied aan het doen is, en waarom.
Toen was het moment daar: Marnix van der Scheer en Ronald Koekoek, bestuursleden van de Stichting Dag van de Architectuur Groningen, maakten de zestien genomineerde projecten van de Grote Groninger Gebouwenenquête bekend. Je vindt ze hier! Stem meteen even op je favoriet, dat kan tot en met 14 juni, 15.00 uur.
Uiteraard was er bingo. Da's inmiddels vaste prik, weten de fans. Deze keer stond de bingokaart vol met opgeblazen architectentaal. Leuk!
Artist in residence Michiel Teeuw besloot deze special met zijn kijk op het thema van de avond.